Instagram Biyografinize Birden Fazla Link Nasıl Eklenir?

Instagram Biyografinize Birden Fazla Link Nasıl Eklenir?


Instagram, tüm dünyada 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olarak en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında yer almaktadır. Bu sebeple oldukça geniş kitlelere hitap etmesinden dolayı Instagram biyografinize birden fazla link ekleme özelliğini sunulmuştur. 
Sosyal medya hesaplarında Instagram kullanıcılarının kendilerini takipçilerine tanıtabilmelerine destek olabilmek amacıyla biyografi kısmına link ekleme özelliği getirildi. Fakat çoğu Instagram kullanıcısı biyografilerine birden fazla link eklemek istemektedir. Instagram uygulamasında ise ne yazık ki sadece bir link ekleme hakkı bulunmaktadır. Bu sebeple bu yazımızda sizler için Instagram biyografinize birden fazla link nasıl eklenir sorusunu sizler için listeledik. 


Instagram Biyografisine Link Ekleme Uygulamaları 


Instagram, profilinize birden fazla link ekleme özelliğini henüz geliştirmemiştir. Bundan dolayı ise birçok kişi Instagram biyografisine birden fazla link ekleyebilmek için uygulamalar geliştirmiştir. Fenomenler, influncerlar veya yüksek takipçili kişiler için Instagram’da sadece bir link paylaşabilme özelliği yetersiz gelmektedir. Bu sebeple bu yazımızda sizler için Instagram biyografisine birden fazla link ekleme uygulamalarını paylaşacağız. 
Instagram biyografisine birden fazla link ekleme uygulamaları sayesinde artık birden fazla link ekleyerek takipçilerinizin etkileşimini arttırabilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde kolay bir şekilde birden fazla link paylaşabilirsiniz. Bu uygulamalar şu şekildedir; 

 

  • Linktree
  • Leadpages
  • Lnk.Bio
  • Link in Profile
  • Audiencetools


Sizler için bu uygulamalardan tek tek bahsedeceğiz. Böylelikle kendiniz için en uygun birden fazla link paylaşma uygulamasını öğrenebilirsiniz. 


Linktree Birden Fazla Link Ekleme Uygulaması


Linktree, uygulaması sayesinde Instagram profilinize 5 linke kadar ekleme yapabilirsiniz. 5 linke kadar ekleme özelliğinin yanı sıra aynı zamanda paylaştığınız linkleri kısa süre içerisinde düzenleme olanağı da sunmaktadır. Paylaştığınız 5 linki aynı bağlantı üzerinden gerçekleştirebilmektesiniz. 
Instagram’da birden fazla link ekleme uygulaması olan Linktree çevrimiçi bir uygulamadır. Bu sebeple Linktree websitesini ziyaret ederek giriş yapmanız gerekir. Sing Up Free seçeneğine tıklayarak ücretsiz olarak da uygulamadan yararlanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde kullanarak 5 link paylaşabilir veya uygulamayı Pro olarak da kullanarak 5 linkten daha fazlasını paylaşabilirsiniz. 


Leadpages Birden Fazla Link Ekleme Uygulaması


Instagram’da birden fazla link ekleme uygulaması olarak en çok tercih edilen uygulamalar arasında Leadpages uygulaması yer almaktadır. Leadpages link paylaşma uygulamasını kısa bir süreliğine ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra üç farklı şekilde de kullanabilirsiniz. Bunlar Standart, Pro ve ileri seviye olarak değişiklik göstermektedir. 
Leadpages uygulaması sürükle bırak mantığıyla çalıştığı için oldukça pratik bir şekilde kullanılmaktadır. Instagram profilinizde birden fazla link eklemek için Leadpages uygulamasını tercih edebilirsiniz. 


Lnk.Bio Uygulaması ile Birden Fazla Link Ekleme


Instagram biyografinize birden fazla link ekleme için en çok tercih edilen uygulamalardan biri de Lnk.Bio uygulamasıdır. Bu uygulamayı da ücretli ve ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ücretsiz özelliği ile birden fazla paylaşım özelliği sunsa da ücretli özelliğine göre daha az seçenek sunmaktadır. 


Link in Profile Uygulaması 


Link in Profile uygulaması, diğer link ekleme uygulamalarından farklıdır. Bu uygulama ile birlikte paylaştığınız linklere görsel ekleyebilirsiniz. Bu özelliğinden dolayı Link in Profile diğer uygulamalardan önemli derece de ayrılmaktadır. Link in Profile uygulamasının bu özelliği sayesinde Instagram profilinizi daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. 


30 günlük deneme süresi olan Link in Profile uygulamasını ilerleyen günlerde ücretli olarak Pro özelliği ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Fakat burada belirtilmesi gereken önemli nokta ise; Link in Profile uygulamasının aylık ödemeleri diğer uygulamalara göre daha pahalıdır. 


Audiencetools Ücretsiz Birden Fazla Link Ekleme Uygulaması 


Instagram kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen Audiencetools uygulaması ücretsiz olduğu için onlarca kullanıcının dikkatini çekmektedir. Audiencetools Instagram biyografiye birden fazla link ekleme uygulamaları arasında son yıllarda sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun en önemli nedenleri arasında ise tabi ki de ücretsiz olması yer almaktadır. Birden fazla link ekleme özelliğine para harcamak istemeyen Instagram kullanıcıları Audiencetools uygulamasını güvenle kullanmaktadır. 


Siteye giriş yaptıktan sonra hesabınızı bağlayarak kısa süre içerisinde birden fazla link paylaşımı yapmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda sitede kendi minik web sayfalarınızı da tasarlayabilirsiniz. Kullanıcı ara yüzü oldukça pratik ve kolay olduğu için de sıklıkla tercih edilmektedir. 

3 Dakika Önce
TikTok Şampiyonu OL! KAÇIRMA!

TikTok Kampanya Devrimi Başladı!

Son zamanlarda Türkiye'de kendisini sevdiren uygulama TikTok, SosyalFlix sayesinde daha çok sevilecek! Sen de bu indirimden faydalan ve cektigin videolar da daha fazla zevk al!

Hızlı ol! Vakit Hızlılarn Vakti!

SON GÜN!16 Mayıs 2025 / 20:00