İnstagram Takipçi Hizmeti - Sosyalflix

Sosyalflix olarak sizlere sunduğumuz bazı takipçi çeşitlerine dair bazı bilgiler bu makalede sunulmuştur örn: garantili takipçi?

Sosyalflix Takipçi Çeşitleri ve Açılımları

  • Garantili Takipçi: Bot hesaplardaki düşüşe karşı size belirli gün garanti süresi veririz örn: 30 gün. Düşüş oldukça tekrardan takipçi gönderiyoruz ne kadar miktarda takipçi satın aldıysanız. NOT: 24 saate bir gönderilir yani günde bir defa toplamda 30 defa bu hizmetten faydalanabilirsiniz 30 günlük garantiyi baz aldığımızda.
  • A+ Takipçi: A+ Takipçinin avantajı hem uygun hemde bot takipçilere daha iyi bir görüntü sağlar. Örnek: 1 adet Bot ve A+ paketi aldınız 1000 adet takipçi 920 adeti bot 80 adeti botlar gözükmesin diye sonradan üzerine eklenir.
  • Ülke Bazlı Takipçi: Ülkelere göre takipçi gönderimi yapılır Örnek: Rusya, Ukrayna, Hindistan hesaplarıdır. Genellikle ticaret yapanlar için uygundur veya yabancı müşterilerimiz satın alır.
  • Sanatçı Takipçi: İnstagram hesaplarınızı Onaylı ✅ mavi tikli hesaplar sizi takip eder. Çalıştığımız bazı sanatçılar şunlardır. cagatayakman, mustafaak, begumpolat vs.
  • Bot Takipçi: Yazılımsal ve hızlı bir şekilde açılmış hesaplardır fiyatı uygundur ama kapanma riski üst düzeydir.